NAJLEPSZE PRAKTYKI DIETY I ŻYWIENIA BIEGACZA PODCZAS PRZYGOTOWAŃ DO WYŚCIGU

0
252

NAJLEPSZE PRAKTYKI DIETY I ŻYWIENIA BIEGACZA PODCZAS PRZYGOTOWAŃ DO WYŚCIGU„Gotowy… zainstalować. .. naprzód!!!”Twój ostatni posiłek przed wyścigiem-duża miska makaronu; na następny dzień przygotować pożywne śniadanie. Może być, można zjeść na kilka mocy ciasteczka lub pół banana na 20 minut przed rozpoczęciem.

Dobrze się zaczął! Jednak, jeśli chcesz poprawić swoje tempo podczas wyścigu i osiągnąć swój cel (lub nawet ustanowić nowy rekord osobisty), należy wziąć pod uwagę dietę na początkowym etapie treningu – a nie tylko rano wyścigu. Twoja dieta w ciągu kilku miesięcy nauki określa swoją wydajność w wyścigu.

Badacze z Uniwersytetu w Aalborg w Danii zakładają że cnsfoundation.org biegacze wypoczynku ukończyli maraton szybciej kiedy przygotowali profesjonalną strategię zasilania, Aby przed i podczas ich rasą. Oni koncentrują się na zwiększeniu spożycia płynów i energii podczas zawodów i były średnio o 10:55 minut szybciej.

POSIŁKI PRZED TRENINGIEM PRZED WYŚCIGIEM

Mocna miętaPOSIŁKI PRZED TRENINGIEM PRZED WYŚCIGIEM

Dodaj kilka liści mięty w wodzie na 10 dni przed wyścigiem. Mięta nie tylko zwiększa spalanie tłuszczu, ale i daje więcej energii.

Imbir: gorące i zdrowe

Imbir sprawia, że biegaczy jest jeszcze bardziej stonowanych, zgodnie z czasopismo immunologia. Ja trzyma rachunki zapalenia sportowców wytrzymałość na niskie, w ten sposób zmniejszający zmęczenie post-workout, i chroni przed infekcjami.

Szklanka свекольного soku przed spacerkiem

Azotan, zawarty w czerwonych burakach, zmniejsza zapotrzebowanie mięśni na tlen. W konsekwencji, ćwiczenia są postrzegane jako mniej męczące. Pozytywna wartość, rozszerza naczynia krwionośne, poprawiając krążenie krwi.

Masło orzechowe dla silnych mięśni

Masło na chlebie od czasu do czasu podczas treningu wspomaga wzrost mięśni nóg.

Magiczne nasiona chia

Codzienna dawka nasion chia zapewnia siłę i wytrzymałość, przyczyniając się do odbudowy mięśni.

ODŻYWIANIE PO TRENINGU DO BIEGANIA

Aby naprawdę pomóc od wysiłku trening w następnym wyścigu, trzeba także skupiać się na swoim odżywianiu post-workout.

Bądź nawilżona

Po zakończeniu treningu, wypić 300 – 500 ml (lub więcej, w zależności od czasu trwania i intensywności) w ciągu pierwszych 10 minut po zakończeniu. Domowe napoje izotoniczne, sok owocowy lub serum idealnie.

Wypełnij na węglowodanach

Należy jeść węglowodany w ciągu godziny po treningu. Wybrać szybkie węglowodany, takie jak ryż, ziemniaki lub makaron. Nawet jeśli wypełnić w górę na carbs słusznie po treningu, twoje ciało potrzebuje do 12 godziny uzupełnić swoje zapasy carb. Tak więc, nie wahaj się korzystać z makaronem, ziemniakami, ryżem itp. i pojutrze.

ODZYSKIWANIE, ODZYSKIWANIE, ODZYSKIWANIE

Przywracanie krytycznie ważne dla zwiększenia wydajności. Ważne jest, aby znaleźć zdrowy balans między treningiem i regeneracją, aby wykorzystać cały swój potencjał i zwiększyć wydajność.

Sen poprawia tempoODZYSKIWANIE, ODZYSKIWANIE, ODZYSKIWANIE

Sen ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia wydajności. I jakość i ilość snu są niezbędne dla swojej przydatności i zbawienia ciała. To gwarantuje, że twoje mięśnie będą gotowe do następnego uruchomienia.

Opieka nad mięśniami

Każdy zawodnik może powiedzieć coś o skurczone i napięte mięśnie uda i podudzia. Jeśli zaczniesz odczuwać ból, to spróbuj te naturalne środki zaradcze przeciwko chorych mięśni. Dodatkowo, daj swoim mięśniom trochę miłości i użyj rolki pianki. Możesz śledzić wraz z trenerem Runtastic fitness w tej pianki toczenia treningu wideo:

Tak, ja nie do końca o twoim treningu … zostać napadem na następny bieg & poprawić swoje tempo, również skupić się na odżywianiu i zbawienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here