Herbata Usuwa Toksyny Są Bezpieczne?

0
117

Herbata Usuwa Toksyny Są Bezpieczne?Widzieliście reklamę: pić tej herbaty, detoksykacji ciała! Schudnąć i afiszować rock-

hard ABS. Wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? To.

Herbata usuwa toksyny, określane również jako „herbata-токсы” nie ma magicznej kuli. Pomimo nazwy, nie ma żadnych dowodów, że te drogie mieszanki będą wyraźne, konkretne toksyny z organizmu. Na szczęście, u zdrowych ludzi, wątrobę, nerki i skórę robią świetną robotę wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Tak że nie jest to miejsce do herbaty-toxing?

Jak wiele trendów, które pojawiają się, istnieje wiele dowodów potwierdzających lub odrzucenia sprawdzenia ogólną korzyść herbaty-toxing. Niemniej jednak, patrząc na to, że w tych herbat dają pewne wyobrażenie.

Co to jest herbata-toxing?

Rynek jako sposób odchudzania, oczyszczania i detoksykacji organizmu, przyspieszają metabolizm i hamują apetyt, herbata-toxing już zdobył obroty, jak w ostatnią drogę, aby osiągnąć szczupła i zdrowego ciała. Sprzedawane pod wieloma nazwami, w tym rabarbaru lub bambus herbaty lub po prostu „Detox” — zrób herbatę-токс koktajli w różnych купажей i aromatów. Często zalecają picie herbaty na tydzień, na miesiąc na czas. Ceny wahają się, ale większość kosztuje około 35 dolarów za siedem dni herbaty-токс pakiet.

Co to jest herbata-toxing?Ingredientwise, każdy herbata-токс mieszanka różnych. Niektóre z nich zawierają zioła, takie jak mniszek lekarski i ostropest, które reklamują właściwości do obsługi zdrowej wątroby lub poprawić naturalny proces detoksykacji. Gdy w normalnych dawkach te dodatki nie stanowią żadnych poważnych zagrożeń dla zdrowia.

Aleksandryjski arkusz-to kolejny popularny składnik w herbacie-токс mieszanki. Co on robi? No, to przez FDA recepty lek stosowany w leczeniu zaparć. Podczas gdy bezpieczne dla krótkotrwałego stosowania, nie zaleca się na bieżąco, i należy spodziewać się podobnych efektów I. na podstawie senna herbata Detox jako środek przeczyszczający.

Lukrecji często wchodzi jako naturalny słodzik i reklamowany jako środek na odchudzanie. To działa? Może być. Z jednej strony, niektóre badania pokazują, lukrecji pomaga zmniejszyć złogi tłuszczu, gdy podjęte w wystarczających dawkach, podczas gdy inne fakty świadczą o długotrwałego stosowania lukrecji zmniejsza szereg zagrożeń dla zdrowia.

Chociaż mogą one spowodować utratę wagi, nie ma żadnych dowodów, że te herbaty oczyszczają i oczyszczają organizm z niektórych toksyn.

Można schudnąć za pomocą herbaty-toxing?

Herbata-toxing stała się popularna, ponieważ może to doprowadzić do utraty masy ciała, nawet jeśli jest to tylko tymczasowe.

Oto dlaczego:

Większość herbata-токс mieszanki zawierają liście senesu jako główny składnik. Działanie przeczyszczające senna pije herbatę daje poczucie, że organizm się oczyszcza i odpadów. W przypadku braku żywności, zwłaszcza węglowodanów, pić dużo wody lub herbaty w tym przypadku) może zrobić brzuch pojawiają się płaski, a tym mniej cyfry na wadze. Utrata masy ciała może również wystąpić z powodu tego, że herbata-токс programów proponuję zastąpić posiłek z herbatą lub udać się na specjalną dietę, która samodzielnie może prowadzić do utraty wagi.

W większości przypadków, jeśli można umieścić do herbaty lub wznowić normalnego trybu zasilania, wszelkie utracone waga wróci.

Jakie są skutki uboczne i problemy bezpieczeństwa?

Jakie są skutki uboczne i problemy bezpieczeństwa?Przy filiżance herbaty Detox w przypadku przedstawiona niewielkim ryzykiem dla większości zdrowych ludzi. Jednak długotrwałe stosowanie nie jest zalecane. Oto dlaczego:

Przy długotrwałym stosowaniu lub w dużych dawkach Senna był związany z odwodnieniem, środek przeczyszczający zależność i mogą spowodować uszkodzenie wątroby.

Biorąc lukrecji codziennie przez kilka tygodni był związany z wysokim ciśnieniem krwi, zaburzenia równowagi elektrolitowej, paraliż i inne warunki.

Niektóre Detox herbaty może zmniejszyć skuteczność tabletek antykoncepcyjnych.

Istnieją zasady, herbata Detox. Nie możesz być pewien, ile składnik można dostać, i jak to może wpłynąć na ciebie lub interakcji z dodatkami lub lekami.

Podsumowanie: filiżanka Detox herbata nie szybkie przejście do zdrowszego organizmu. Wszyscy czujemy potrzebę przywrócenia porządku od czasu do czasu. Zamiast tego, aby zwrócić się do drogi Detox herbaty lub eliksiry, zamiast oczyścić diety. Dodaj więcej owoców i warzyw, pić dużo wody, dostawać dosyć sen i aktywny wypoczynek dla osiągnięcia i utrzymania zdrowia w ciągu całego życia i dobrego samopoczucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here